logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 16 02

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Turystyka w regionie

wrota-tury

logo greenveloUprzejmie informujemy, że Zarząd Województwa Podkarpackiego ogłasza II konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Podkarpackiego w zakresie turystyki w 2017roku.

01 IMG 6399 Janusz Górnicki CopyW związku z realizacją mikroprojektów pn. „Szlakiem obiektów UNESCO na pograniczu polsko-słowackim” oraz "W sercu Karpat - granica, która łączy", w dniu 12 kwietnia 2017 r., w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie, Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska zorganizowało warsztaty dotyczące Realizacji i rozliczania mikroprojektów w ramach 1 i 3 osi priorytetowej Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020.

170403 greenWschodni Szlak Rowerowy Green Velo, który biegnie przez pięć regionów będzie nadal promowany! Marszałkowie pięciu województw Polski Wschodniej podpisali 3 kwietnia w Warszawie porozumienie na mocy którego będą nadal wspierać i finansować działania promocyjne. W sumie na rozwój tej marki  oraz turystyki rowerowej na szlaku Green Velo w 2017 roku województwa wydadzą 550 tysięcy złotych.

170310 startegia1 CopyW Ośrodku Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnym Caritas w Myczkowcach, 3 marca odbyła się konferencja „Strategia Bieszczadzka„ zorganizowana przez posła Bogdana Rzońcę Przewodniczącego Sejmowej Komisji Infrastruktury mająca na celu upowszechnienie i dopracowanie strategii do potrzeb mieszkańców regionu. W jej organizacji pomagali posłowi Starosta Leski i Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych "Karpaty".

komunikart art tour

300x60 interreg Pl Sk Podkarpackie

Statystyka

Odwiedza nas 425 gości oraz 0 użytkowników.