logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 16 02

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Kultura w regionie

wrota-kult

plakat kroki18-19 kwietnia 2015 r. Miejsko Gminny Dom Kultury im. F. Kotuli w Głogowie Małopolskim.

Kolejność prezentacji 18 kwietnia 2015 r.

IX Wojewódzki Przegląd Form Tanecznych „Pierwsze kroki" - współczesne formy tańca
Miejsko Gminny Dom Kultury im. F. Kotuli w Głogowie Małopolskim

11:00 – 11:15 Oficjalne otwarcie Przeglądu

11:15 - 12:10 Prezentacje konkursowe I Kategorii (6-9 lat)

Zespół Tańca Nowoczesnego „Fenomen Mini" - Wysoka Gł.
Śliwki z Krzeszowa – Krzeszów
Zespół Tańca Nowoczesnego „Iskierki" - Rzeszów
Nemezis gr. II – Ustrzyki Dolne
Mini Żabki – Lesko
Bieszczadzkie Żabki – Lesko
Zespół Taneczny Flash Dance – Rzeszów
Akademia Tańca Orientalnego „BravRati" - Rzeszów
Nemezis – Ustrzyki Dolne
Scena Tańca Alipsi – Rzeszów
Zespół Tańca Estradowego Fokus – Gorzyce
Zespół Taneczny „Rytm" - Łańcut
Zespół Tańca Estradowego Fokus I – Gorzyce
Fox gr. I – Kolbuszowa
Si – Strzyżów
Zespół Tańca Nowoczesnego Flesz – Rakszawa
Fox gr. II – Kolbuszowa
Back To Black – Strzyżów
Zespół Tańca Towarzyskiego „Gracja" - Wiercany
Crazy Agent – Jodłowa
Zespół Tanecznych Form Nowoczesnych „Impet" - Rzeszów
Mała Muza - Nisko
Kornele – Rzeszów
Zespół Taneczny „Bąble" z Przyszowa
I like It – Sokołów Młp.
Believe – Sokołów Młp.
Zespół Taneczny „Bąble" z Przyszowa
Duża Muza – Nisko
Cytrusy – Jarosław
Zespół Taneczny Blues – Sędziszów Młp.
Zespół Taneczny Rytm – Łańcut
Zespół Taneczno – Estradowy Fajne Gienki – Leżajsk
Ogłoszenie wyników I Kategorii wiekowej (6-9 lat)

12:15 – 14:45 Prezentacje konkursowe II Kategorii (10-15 lat)

Ogłoszenie wyników II Kategorii wiekowej (10–15 lat)

15:00 – 16:00 Prezentacje konkursowe III Kategorii (16 + )

Ogłoszenie wyników III Kategorii wiekowej (16 + )

Kolejność prezentacji 19 kwietnia 2015 r.

IX Wojewódzki Przegląd Form Tanecznych „Pierwsze kroki" - taniec ludowy
Miejsko Gminny Dom Kultury im. F. Kotuli w Głogowie Małopolskim

10:30 – 10:45 Oficjalne otwarcie Przeglądu

10:45 – 12:45 Prezentacje konkursowe I Kategorii (6-9 lat)

ZPiT „Hanka" gr. I – Głogów Młp.
ZTL „Tradycja" - Rzeszów
Dziecięca Rewia Folklorystyczna – Ropczyce
ZPiT „Hanka" gr. II – Głogów Młp.
ZPiT „Chorzelowiacy" gr. młodsza – Chorzelów
ZTL „Rzeszowianka" - Rzeszów
ZPiT „Nosowianki" - Nosówka
ZPiT „Lubenka" gr. dziecięca III – Lubenia
ZT „Łęgowianie" gr. starsza – Bojanów
ZPiT „Lesiaki" - Raniżów
ZT „Łęgowianie" gr. młodsza – Bojanów
ZPiT „Małe Markusy" - Markowa
ZPiT „Lesiaki" - Raniżów
ZTL „Rzeszowianka" - Rzeszów
ZPiT „Lajkonik" gr. średnia – Budy Głog.
ZPiT „Beskid" - Rzeszów
ZPiT „Lajkonik" gr. starsza – Budy Głog.
ZPIT „Pawłosiów" - Pawłosiów
ZPiT „Mali Lubaczowianie" - Lubaczów
ZPiT „Hanka" gr. III – Głogów Młp.
ZPiT „Borowiacy" - Borowa
ZPiT „Racławice" - Racławice
ZPiT „Mali Igloopolanie" - Dębica
ZPiT „Kresy" - Lubaczów
ZPiT „Hanka" gr. V – Głogów Młp.
ZPiT „Mali Igloopolanie" gr. młodzieżowa – Dębica
ZPiT „Racławice" - Racławice
ZPiT „Chorzelowiacy" – Chorzelów
ZPiT „Leliwa" - Leżajsk
ZPiT „Karpaty" - Rzeszów
ZPiT „Przewrotniacy" - Przewrotne
ZPiT „Lubenka" gr. młodzieżowa – Lubenia
ZPiT „Sokolanie" - Pilzno
MZPiT „Halicz" - Ropczyce
Ogłoszenie wyników I Kategorii wiekowej (6-9 lat)

12:50 – 15:00 Prezentacje konkursowe II Kategorii (10-15 lat)

Ogłoszenie wyników II Kategorii wiekowej (10–15 lat)

15:05 – 17:15 Prezentacje konkursowe III Kategorii (16 + )

Ogłoszenie wyników III Kategorii wiekowej (16 + )

Statystyka

Odwiedza nas 483 gości oraz 0 użytkowników.