logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 2/2017

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Dokładnie o 36,6 procent wzrósł ruch pasażerski na lotnisku Rzeszów - Jasionka w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku.
W porównaniu miesięcznym luty 2012 prezentuje się równie okazale - ponad 33 tys. odprawionych podróżnych w porównaniu z 24 tysiącami w lutym zeszłego roku oznacza skok o ponad 34 procent w relacji miesiąc do miesiąca.

Szef lotniska dodaje, że już niebawem, w kwietniu Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka” czekają ważne wydarzenia. - Otwarcie terminala, tak długo wyczekiwanego przez mieszkańców regionu i pasażerów korzystających z lotniska, będzie uroczystością o adekwatnej randze i poziomie - oznajmił prezes Nowak. Jak poinformował, oficjalne uroczystości z udziałem władz krajowych, samorządowych, a także przedstawicieli linii lotniczych, touroperatorów oraz najważniejszych firm współpracujących z lotniskiem, zaplanowane zostały na 17 kwietnia.

- Natomiast 20 i 21 kwietnia to czas otwarcia dla wszystkich mieszkańców Podkarpacia i nie tylko, ponieważ wraz z marszałkiem województwa i prezydentem Rzeszowa zaprosimy wszystkich chętnych na koncert i imprezę na rzeszowskim Rynku, a w sobotę 21 kwietnia do Jasionki na Dzień Otwarty na nowym terminalu z licznymi atrakcjami i niespodziankami - dodaje Stanisław Nowak, prezes zarządu spółki Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka” sp. z o.o.