logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 2/2017

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Newsletter Samorządu

170209 balPonad 44 tys. zł,  to kwota jaką otrzymała Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Środki na pomoc podopiecznym Fundacji zebrano podczas I Samorządowego Balu Charytatywnego, który odbył się 4 lutego br. w G2A Arenie w Jasionce.

W balu organizowanym z inicjatywy Samorządu Województwa Podkarpackiego wzięło udział ponad 300 osób. Pierwszym punktem programu był występ młodzieżowego zespołu tańca nowoczesnego T8 z Miejskiego Domu Kultury w Rzeszowie. Natomiast kulminacyjnym momentem wydarzenia, była licytacja przekazanych na ten cel przedmiotów. Największą popularnością cieszyło się pióro przekazane przez prezydenta RP oraz koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego. Swoje pióro przekazała również premier Beata Szydło. Fani sportu wzięli udział w licytacji piłki z autografami zawodników Vive Tauron Kielce, którą rozgrywano finał Ligi Mistrzów w sezonie 2015/206 oraz koszulki podpisanej przez siatkarzy Asseco Resovii. Uzdrowisko Rymanów  podarowało kosz naturalnych kosmetyków i obraz. W holu G2A Areny eksponowana była również galeria kilkunastu obrazów sprzedawanych poza aukcją. W rolę konferansjerów wcielili się Beata Wolańska i Adam Bienias, doskonale znani widzom TVP Rzeszów.

Na przekazaną Fundacji kwotę 44 379 zł, złożyły się wpłaty od osób indywidualnych, przedstawicieli świata biznesu oraz dochód z aukcji przeprowadzonej podczas balu.

Za okazaną hojność i pomoc w realizacji wydarzenia serdecznie dziękujemy!

 

Galeria i materiał wideo z balu dostępne pod adresem:
http://www.podkarpackie.pl/index.php/107-aktualnosci/5027-bal-charytatywny-dla-hospicjum

Statystyka

Odwiedza nas 716 gości oraz 0 użytkowników.