logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps mini 1 2017

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Newsletter Samorządu

151208-krakowW miniony piątek, 4 grudnia br. Województwo Podkarpackie było partnerem uroczystej kolacji wydawanej przez Prezesa Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej Antoniego Reczka z honorowym udziałem Ambasadora Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Polsce, Robina Barnetta. Izba od wielu lat działa na rzecz umocnienia relacji gospodarczych pomiędzy Polską i Wielką Brytanią, realizuje m.in. projekt „Eksportuj do Wielkiej Brytanii”, którego celem jest promocja polskich produktów i wyszukiwanie odbiorców na nie na terenie wysp.

Wydarzeniem kulminacyjnym działań Małopolskiego Oddziału Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej jest tradycyjnie coroczna uroczysta kolacja, która staje się okazją do dyskusji nad przyszłymi kierunkami działań i strategią rozwoju. W 2016 r. jednym z najważniejszych celów Izby jest rozwój współpracy z województwami sąsiednimi z terenu Polski południowej, w tym z Województwem Podkarpackim.

Spotkanie było znakomitą okazją do zaprezentowania atrakcyjności województwa podkarpackiego i jego potencjału gospodarczego oraz  nawiązania wielu ciekawych kontaktów. Region był reprezentowany przez Bogdana Romaniuka – Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego, Lucjusza Nadbereżnego – Prezydenta Miasta Stalowa Wola oraz Michała Tabisza – Dyrektora Departamentu Promocji i Współpracy Gospodarczej. Zainicjowana współpraca z Izbą już wkrótce powinna zaowocować nawiązaniem  pierwszych kontaktów handlowych między brytyjskimi i podkarpackimi przedsiębiorcami. 

Joanna Barańska

Departament Promocji i Współpracy Gospodarczej

 

Statystyka

Odwiedza nas 1060 gości oraz 0 użytkowników.